(044) 222-55-29
рус      укр
Про компанію
Мапа сайту
Контакти
Про компанію
Про компанію Аудиторська фірма "АБК Аудит"

Аудиторська фірма «АБК Аудит» - професійна Компанія на ринку аудиторських, бухгалтерських і консультаційних послуг, що спеціалізується на проведенні аудиту підприємств різних форм власності і сфер діяльності: виробничих, торгових, будівельних, а також організацій, що надають послуги.

Ідеологія роботи аудиторської фірми «АБК Аудит» полягає в індивідуальному підході до Клієнта. Незалежність є основоположним принципом діяльності аудиторської фірми. Аудиторська фірма «АБК Аудит» будує відносини з клієнтами на довготривалій і взаємовигідній основі. Всі партнери і професійні співробітники аудиторської фірми „АБК Аудит” слідують принципам незалежності, чесності, об'єктивності, професійній компетентності, встановленим міжнародними правилами Кодексу етики професійних бухгалтерів, дотримують конфіденційність відносно отриманої інформації про справи клієнтів.

Забезпечення високої якості аудиторських послуг - головна умова діяльності аудиторської фірми «АБК Аудит». При формуванні внутрішньої структури аудиторської фірми «АБК Аудит» створений відділ контролю за якістю виконуваних робіт, який контролює роботу підрозділів. Система контролю якості і підходи аудиторської фірми «АБК Аудит» до побудови відносин з клієнтами гарантують високий рівень виконуваних робіт, що відповідає міжнародним стандартам.

Кадровий потенціал аудиторської фірми «АБК Аудит» – професійні аудитори, консультанти і експерти, що використовують свої навики, знання і великий досвід, допомагаючи клієнтам досягати ділових цілей.

Cпівпраця з аудиторською фірмою допоможе уникнути можливих двозначних ситуацій і дозволить Вам працювати спокійно, упевнено і комфортно.

Аудиторська фірма «АБК Аудит» проводить аудиторські перевірки за квартал, півріччя, 9 місяців і рік, що дозволяє підтримувати постійний контакт з Клієнтом для того, щоб забезпечити ефективне і раціональне рішення проблем, на основі глибокого знання нормативно – законодавчої бази.

Аудиторська фірма «АБК Аудит» вчасно і в повному об'ємі надасть інформацію, направлену на забезпечення зростання і стабільності Вашої Компанії.


Типові договори: не всім вони підходять
15.08.2008

Кожен з нас, напевно, стикався з ситуацією, коли для здійснення операції контрагент пропонує укласти договір за якимсь розробленим ним шаблоном, де
детальніше...
© 2007-2011 АБК Аудит
Поддержка сайта - компания МАРАТ